• info@litamilk.lt
  • +370 526 42565

Apie mus

Litamilk kontaktai

Litamilk yra inovatyvi ir kiekvienais metais auganti įmonė, rinkoje dirbanti daugiau kaip 20 metų. Litamilk tiekia pieno ir jo produktų ingredientus pieno pramonei, ledų gamybai ir konditerijos gaminiams.  Įmonėje gaminami sausi pieno mišiniai LITALAC® yra plačiai žinomi dėl jų pastovios kokybės bei tvarumo.

Litamilk glaudžiai bendradarbiauju su didžiausiais pieno produktų tiekėjais bei gamintojais Olandijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, ir už Europos ribų esančiose šalyse.

Daugiau nei 90% produktų yra eksportuojama į Europos Sąjungos šalis, Rusiją, Azijos regioną, Okeaniją, Afriką, Arabų šalis. Sukaupta patirtis, žinios ir gamybinio proceso bei produktų išmanymas bei pritaikymas leidžia būti vienu patikimiausiu pieno miltų, maisto bei pašarinių priedų tiekėju Lietuvoje ir už jos ribų.

Įmonėje įdiegta HACCP sistema, o visi pagaminti produktai atitinka ES keliamus reikalavimus.  2012 metais Litamilk įgyvendino Geros gamybos praktikos standartą GMP + , o 2016 metais buvo akredituota Halal sertifikatu.

Litamilk priklauso Europos Sąjungos Prekybos pieno produktais asociacijai Eucolait (www.eucolait.be), Lietuvos maisto asociacijai bei Lietuvos pramonės ir amatų prekybos rūmams, buvo organizaciniame komitete rengiant 2015 metų IDF Pasaulinį pienininkystės kongresą Vilniuje.

MŪSŲ KOMANDA

Arūnas <i>Uleckas </i>

Arūnas Uleckas

Generalinis direktorius

Kotryna <i>Uleckaitė</i>

Kotryna Uleckaitė

Vykdančioji direktorė

Gytis <i>Reklaitis </i>

Gytis Reklaitis

Finansų analitikas

Agnė <i>Pazareckaitė </i>

Agnė Pazareckaitė

Laboratorijos vedėja

Kristina <i>Rodzevičienė</i>

Kristina Rodzevičienė

Buhalterė

Jūratė <i>Ruginienė </i>

Jūratė Ruginienė

Vyriausia finansininkė

Aleksandra <i>Olševskaja</i>

Aleksandra Olševskaja

Logistikos vadybininkė

Remigijus <i>Bartkus</i>

Remigijus Bartkus

Gamybos ir logistikos vadovas

Aušra <i>Mašalaitė </i>

Aušra Mašalaitė

Eksporto vadybininkė