• info@litamilk.lt
  • +370 526 42565

Riebūs pieno produktai

  • HOME
  • Riebūs pieno produktai

RIEBŪS PIENO PRODUKTAI

Litamilk tiekia aukščiausios kokybės riebius pieno produktus, tokius kaip sviestas, augaliniai riebalai, bevandeniai pieno riebalai.

Sviestas 82 %  riebumo tiekiamas iš didžiausių pieno pramonės įmonių, esančių Europoje. Sviestas gaminamas iš saldžios grietinėlės pašalinant vandenį bei neriebias kietąsias medžiagas plakant pasterizuotą saldžią grietinėlę. Gali būti šviežios gamybos arba šaldytas produktas. Sviestas yra lengvai gelsvos spalvos, saldaus pieniško skonio, be pašalinių karčių skonių ir kvapų. Jame nėra jokių ne pieno kilmės priedų bei konservantų.  Šaldytas sviestas turi būti laikomas esant nuo -10°C iki -25°C temperatūrai, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių bei pašalinių karčių kvapų. Galiojimo terminas 24 mėnesiai nuo pagaminimo datos laikant reikiamoje pakuotėje bei temperatūroje.
Įpakavimas : bekartoninėse dėžėse po 25 kg ant Euro paletės.

Sudėtis:
Pieno riebalai:  min 82%
Drėgmė: max 16%
Neriebių sausų medžiagų: max 2%
Alergenai: pienas ir pieno produktai

Bevandeniai pieno riebalai (AMF – Anhydrous Milk Fat) – gaminami iš tyro šviežio pieno yra patys geriausi riebalai kaip ingredientai. Juose nėra drėgmės, konservantų ar kitų priedų, pašalinių skonių ir kvapų. Bevandeniai pieno riebalai galutinį produktą praturtina natūraliu pienišku skoniu. Plačiai naudojami įvairiose maisto pramonės šakose, ledų, lydyto sūrio gamyboje , konditerijos gaminiuose bei kepiniuose.

Galiojimas yra 12 mėnesių nuo pagaminimo datos laikant sausoje, vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.
Įpakavimas: cisternose po 210 kg kiekviena arba kartoninėse dėžėse po 25 kg kiekviena.

Sudėtis:
Pieno riebalai: 99,9%
Drėgmė: <0.1%
Alergenai: pienas ir pieno produktai.

Augaliniai riebalai milteliuose – tai palmės arba kokoso milteliai, dedami į pieno miltų mišinius ir kitus produktus. Puikiai tinka įvairiausiems maisto pramonės produktams dėl kainos ir kokybės santykio. Augaliniai riebalai yra puikus ingredientas siekiant pagerinti galutinio produkto skonines, spalvines savybes, kvapą bei išvaizdą.  Augalinių riebalų įvairovė leidžia kiekvienam klientui pasirinkti jam tinkamiausią produktą. Lengvai parenkamas ir pritaikomas ingredientas yra labai svarbi išskirtinio galutinio produkto gamybos proceso dalis.

Sviestas 82 % riebumo
Bevandeniai pieno riebalai (AMF – Anhydrous Milk Fat)
Augaliniai riebalai milteliuose