• info@litamilk.lt
  • +370 526 42565

Apie mus

Litamilk kontaktai

Litamilk yra inovatyvi ir kiekvienais metais auganti įmonė, rinkoje dirbanti daugiau kaip 20 metų. Litamilk tiekia pieno ir jo produktų ingredientus pieno pramonei, ledų gamybai ir konditerijos gaminiams.  Įmonėje gaminami sausi pieno mišiniai LITALAC® bei SofiMILK yra plačiai žinomi dėl jų pastovios kokybės bei tvarumo.

Litamilk glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiais pieno produktų tiekėjais bei gamintojais Olandijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir už Europos ribų esančiose šalyse.

Daugiau nei 90% produktų yra eksportuojama į Europos Sąjungos šalis, Azijos regioną, Okeaniją, Afriką, Arabų šalis. Sukaupta patirtis, žinios, gamybinio proceso ir produktų išmanymas bei pritaikymas leidžia būti vienu patikimiausiu pieno miltų, maisto bei pašarinių priedų tiekėju Lietuvoje ir už jos ribų.

Įmonėje įdiegta HACCP sistema, o visi pagaminti produktai atitinka ES keliamus reikalavimus.  2012 metais Litamilk įgyvendino Geros gamybos praktikos standartą GMP +, o 2016 metais buvo akredituota Halal sertifikatu. 2018 metais Litamilk gavo Kosher sertifikatą bei Maisto saugos sistemų sertifikatą – FSCC22000.

Litamilk priklauso Europos Sąjungos Prekybos pieno produktais asociacijai Eucolait (www.eucolait.be), Lietuvos maisto asociacijai bei Lietuvos pramonės ir amatų prekybos rūmams, buvo organizaciniame komitete rengiant 2015 metų IDF Pasaulinį pienininkystės kongresą Vilniuje.

Mes klientams siūlome tik aukščiausios kokybės produktus už geriausios kainos ir kokybės santykį. Mūsų specialistai visuomet pasirengę konsultuoti klientus jiems rūpimais klausimais, o prekes pristatome sutartu laiku ir nevėluodami.

Mes dirbame tik su patikimais pieno gamintojais visame pasaulyje, kad galėtume Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus. Naudodami savo žinias, patirtis, pažintis bei profesionalumą, kuriame vertę jūsų verslui.

Mūsų vizija – būti Jūsų inovatyvus ir patikimas partneris.

MŪSŲ KOMANDA

Kotryna Uleckaitė

G E N E R A L I N Ė   D I R E K T O R Ė

kotryna.uleckaite@litamilk.lt

Arūnas Uleckas

P L Ė T R O S   V A D O V A S

arunas.uleckas@litamilk.lt

Aušra Mašalaitė

E K S P O R T O   V A D Y B I N I N K Ė

ausra.masalaite@litamilk.lt

Agnė Pazareckaitė

L A B O R A T O R I J O S   V E D Ė J A

agne.pazareckaite@litamilk.lt

Kristina Rodzevičienė

B U H A L T E R Ė

kristina.rodzeviciene@litamilk.lt

Jūratė Ruginienė

V Y R I A U S I O J I   F I N A N S I N I N K Ė

jurate.ruginiene@litamilk.lt

Aleksandra Olševskaja

L O G I S T I K O S   V A D Y B I N I N K Ė

aleksandra.olsevskaja@litamilk.lt