litamilk_FAST-NUTRIOUS-FOTO-pat147

IŠRŪGŲ BALTYMŲ KONCENTRATAS

FAS7 & NUTRIOUS kūrėme taip, kad jis būtų natūralus ir lengvai suvartojamas prieš ir po treniruotės.

FAS7 & NUTRIOUS išrūgų baltymų koncentratas sukurtas taip, kad aprūpintų jūsų kūną baltymais optimaliam raumenų formavimui ir atstatymui, taip pat padės palaikyti atitinkamą energijos lygį ir kontroliuoti svorį, kaip subalansuoto gyvenimo būdo dalis. FAS7 & NUTRIOUS išrūgų baltymų koncentratas lengvai maišomas ir pasižymi puikiu natūraliu skoniu.

Atidarius pirmiausia jums patiks nuostabus ekologiškos vanilės / banano / mango / pasiflorų aromatas.

FAS7 & NUTRIOUS išrūgų baltyminis koncentratas gaminamas naudojant tik aukščiausios kokybės išrūgų baltymų (86,4% baltymų), pagamintas iš laimingų karvių pieno.

Išrūgų baltymuose yra vienas iš turtingiausių amino rūgščių šaltinių, kuris padeda raumenims greičiau atsistatyti ir būti sveikiems..

VERTYBĖS

FAS7 & NUTRIOUS išrūgų baltymų koncentratą gaminame tik iš ypač kokybiškų produktų. GERAI yra nepakankamai gerai. Mes siekiame GERIAUSIO.

TIKSLAS

Niekas nenori vartoti prasto skonio baltymų, sumaišytu su įvairiais papildomais paslėptais priedais kaip cukrus, užpildai ir dirbtiniai skoniai. FAS7 & NUTRIOUS gamina produktą, kurį vartojame ir mes patys.

Bendradarbiaudami su maisto technologais, asmeniniais treneriais, sporto etuziastais ir kūno rengybos specialistų komanda, sukūrėme natūralių ingredientų sąrašą, pasižymintį geriausiu skoniu, be nepageidaujamo šalutinio poveikio.

REKOMENDUOJAME VARTOTI:

Sumaišykite 3 šaukštelius (rasite pakuotėje) miltelių su 250 – 300 ml pieno ar vandens. Gerai suplakite.

Pabandykite sumaišyti su jogurtu, vaisiais ir uogomis, kad gautumėte skanų kokteilį.

FAS7 & NUTRIOUS yra puikus pasirinkimas:

– jei ieškote aukštos kokybės baltymų šaltinio

– jei siekiate padailinti kūno raumenis.